Decydując się na zakup klimatyzatora, na montaż systemu klimatyzacji, warto zwrócić się do specjalistycznego podmiotu. Firma klimatyzacyjna zapewni klientowi nie tylko sprzedaż urządzenia klimatyzacyjnego wraz z montażem, ale przede wszystkim odpowiedni dobór urządzeń klimatyzacyjnych. Aby korzystać z zalet klimatyzacji musi być ona dobrana według wielu parametrów. Tylko to zapewni poprawną pracę i odpowiednie działanie. Jest to bezsprzecznie podstawa przy podjęciu decyzji. Jednak obecnie rynek urządzeń klimatyzacyjnych oferuje bardzo szeroką, niejednokrotnie ciekawą ofertę. Firma Strefa Klimatu oferuje swoim klientom modele klimatyzatorów różnych producentów, które nie są zwykłymi urządzeniami. Charakteryzuje je klasa, piękno i elegancja.

LG MIRROR LIBERO ARTCOOL – to elegancki klimatyzator, którego przedni panel wykonany został z przyciemnionego, lustrzanego szkła. Nowoczesna stylistyka sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Oryginalność, przy jednoczesnym utrzymaniu klasycznej tonacji to wymarzony model do gabinetów, biur, sal konferencyjnych.

SAMSUNG SERIA K Inverter – czarno-fioletowy łamany połysk to kultowy efekt przedniej części tego klimatyzatora. Genialne rozwiązanie w lokalach gastronomicznych, hotelach, pomieszczeniach biurowych kreatywnych firm- np. w agencjach reklamowych, wydawnictwach.

Jeśli zainteresował Was temat klimatyzacji to odwiedźcie koniecznie strony profesjonalnych firm zajmujących się sprzedażą urządzeń, projektowaniem instalacji oraz serwisem klimatyzacji, których w Polsce jest całkiem sporo. Zacząć możecie od sprawdzenia firmy STREFA KLIMATU z Łodzi. Strefa Klimatu oferuje profesjonalny serwis chłodni w domach, biurach, sklepach i lokalach gastronomicznych. Zapewniamy serwis i naprawę urządzeń zakupionych u nas. Zajmujemy się indywidualną wyceną produktów oraz sprzedażą urządzeń klimatyzacyjnych dostosowanych do potrzeb każdego klienta. Możemy również przeprowadzić renowację istniejących już urządzeń. Jedyna taka oferta na rynku. Zapraszamy