Wady i zalety suplementów na potencję

Prawdziwy mężczyzna powinien potrafić zaspokoić swoją kobietę – to częsta obiegowa opinia i nie jest bynajmniej niewłaściwa. Często jednak pewne czynniki sprawiają że potencja spada. Szybkie tempo życia w dzisiejszych czasach generuje duże ilości stresu i ciągłe zmęczenie a to wpływa bardzo niekorzystnie na potencje. Tak samo niezdrowy tryb życia – fast foody, papierosy, alkohol, brak ruchu. Niestety, często na wiele tych czynników mamy mały wpływ – rzadko udaje się znaleźć lekką, bezstresową pracę.

Na rynku pojawiło się z tego powodu wiele suplementów mających zwiększyć potencję. Na czym one bazują? Większość popularnych zawiera naturalne składniki. Na przykład: Manforte zawiera wyciąg z buzdyganka ziemnego i żeń-szenia a popularny  Vitasteron mleczko królewskie, żeń-szeń  i palmę sabałową. Jak widać, składniki głownie naturalne, co się obecnie ceni. Wiele suplementów, w tym Permen czy wymienione wcześniej Manforte, zawiera duże dawki argininy. Wszystkie one mają  spowodować lepsze krążenie krwi i zwiększyć popęd seksualny mężczyzny. Co jak się okazuję naprawdę działa.

Niektórzy zastanawiają się jednak czy takie suplementy nie szkodzą – w końcu o skutkach ubocznych słynnej Viagry było głośno. Na szczęście środki tego typu (Viagra itp.) to coś zupełnie innego od suplementów – bierze się je jednorazowo przed stosunkiem aby się „wspomóc”. Natomiast to  o czym teraz mówimy to urozmaicenie diety, wzbogacenie jej o składniki które będą nas codziennie wspomagać. Suplementy należy stosować  raz lub dwa na dzień (zależy który) przez dłuższy okres czasu. Może być tak że ich skutki odczujemy dopiero po kilkunastu dniach stosowania. Poza tym nie kolidują one z większością lekarstw.

Na koniec drobne ostrzeżenie – nie kupować ich od nieznanych sprzedawców w Internecie, odkąd stały się popularne, aż roi się od podróbek które mogą być niebezpieczne. Można wejść na stronę konkretnego producenta, jak www.manforte.pl, i sprawdzić gdzie w Internecie kupimy je bezpiecznie, mogą to być na przykład sprawdzone sklepy internetowe lub apteki internetowe. Suplementy te możemy oczywiście zakupić również w każdej zwykłej aptece, jednak pewnie będzie drożej niż w Internecie.

Suplementy niekoniecznie muszą też działać – nie są to lekarstwa więc prawo w naszym kraju nie wymaga od nich skuteczności. Tym samym można nam zwyczajnie wcisnąć coś drogiego a nieskutecznego. Dlatego najlepiej zasięgnąć wcześniej opinii znajomego kto takie środki stosuje.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 8.0/10 (1 głos )
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (z 0 głosów)
Wady i zalety suplementów na potencję, 8.0 out of 10 based on 1 rating