Jesteś programistą albo pasjonatem pisania skryptów i aplikacji? Podziel się swoimi pomysłami z innymi. Hitem stają się coraz nowsze i bardziej wymyślne gry. Popularnością cieszą się również ułatwienia do portali społecznościowych. Dzięki pracy takich, jak Ty program stanie się łatwiejszy w obsłudze i przyjazny dla oka. Co nowego można stworzyć? Ostatnio wiele osób gra w Angry Birds i podobne gry zręcznościowe. Nie wymagają one doświadczenia i każdy ma szansę przejść do ostatniego etapu zabawy.

Jakie korzyści będzie miał człowiek, który udostępni efekty swojej pracy? Zachęci innych programistów do podobnych działań, sam także będzie miał szansę korzystać z wytworów innych. Dodatkowo, jest to ćwiczenie swoich umiejętności i doskonalenie warsztatu pisania skryptów. Zapotrzebowanie na nowe aplikacje cały czas istnieje i będzie się zwiększało, wraz z rozwojem technologii. Internet daje nieopisane możliwości i jedną z nich jest dzielenie się swoją pracą twórczą. Z pewnością do takiej pracy można zaliczyć ulepszanie istniejących programów. Sieć pokazuje, jak wiele ludzie mają do zaoferowania oraz chętnie się tym dzielą. Darmowe aplikacje na telefon komórkowy dają możliwość pisania tekstów, jak na komputerze stacjonarnym. Oprócz tego efekty swojej pracy można łatwo przenieść na większy ekran, za pomocą bluetootha lub zwykłego kabla USB. Systemy operacyjne stosowane w smartfonach są coraz bardziej stabilne. Nie musimy się martwić, że telefon będzie nam się zawieszał. Nie grozi nam także utrata swoich danych, a także najważniejszego: kontaktów, często zbieranych przez wiele lat.

Miniaturyzacja mająca miejsce w nowoczesnych technologiach zatacza coraz szerszy krąg. Niedługo zupełnie wyrzucimy z pamięci komputery, których nie da się z łatwością przenieść z jednego miejsca w inne. Ich pozycja spadła już dawno na rzecz laptopów. Coraz powszechniejsze jest używanie netbooków i telefonów pda. Korzystając z nich mamy duże pole do popisu, jeśli chodzi o wybór i zastosowanie dostępnych aplikacji.