Mieszkańcy, którzy zamieszkują Dopiewo leżące obok Poznania z dumą wypowiadają się o swojej aptece. Świadcząca już od ponad piętnastu lat swoje usługi “Nasza Apteka” z powodzeniem zaopatruje w niezbędne preparaty farmaceutyczne, środki naturalnego pochodzenia, a nawet przyjazne dla człowieka kosmetyki nie tylko samo Dopiewo ale również mieszkańców całej gminy.

Coś więcej o aptece

Nasza apteka dzięki profesjonalnej obsłudze dobrze wykwalifikowanego personelu jest niezwykle przyjaznym i pomocnym miejscem dla wszystkich klientów poszukujących wsparcia środkami farmaceutycznymi. Mogą oni liczyć na procesjonalną pomoc w doborze leków dostępnych w sprzedaży bez recepty lekarskiej. Dla zagwarantowania pełnego zadowolenia mieszkańców całej gminy Dopiewo oferta jest stale uzupełniana o pojawiające się na rynku farmaceutycznym nowe leki.

Promocje apteki dla klientów

Klienci mogą również liczyć na ich tańsze zamienniki co w wielu przypadków jest szalenie konkurencyjnym rozwiązaniem.
Nasza Apteka jako jedna z nielicznych w województwie wielkopolskim oferuje swoim wszystkim klientom możliwość zamawiania leków drogą internetową.

apteka w DopiewieNa firmowej stronie pod adresem apteka-nasza.pl znaleźć można specjalny formularz zamówieniowy. Wystarczy go wypełnić, aby mieć pewność, że w umówionym terminie czekać będą w aptece przygotowane do odbioru nawet trudno dostępne w sprzedaży preparaty. Tego rodzaju rozwiązanie spotkało się z dużym zainteresowaniem wśród lokalnej społeczności, która często korzysta z zamówień drogą elektroniczną, oszczędzając w ten sposób swój cenny czas.

Dla klientów którzy często zamawiają leki, powstanie strony internetowej i możliwości zamawiania leków online w aptece w Dopiewie to krok w przyszłość. Element ten znacznie usprawni również działanie samej apteki i czasu poświęconego na obsługę klientów zamawiających niedostępne w danej chwili w aptece leki.

Teraz zamawianie leku na receptę staje się coraz prostsze, wystarczy wejść na stronę apteki i skorzystać z formularza zamawiania. W ten sposób można złożyć zamówienie na lek, na którego otrzymaliśmy od lekarza receptę. Zamówienie na lek “spływa” do naszych zaprzyjaźnionych farmaceutów z apteki i szybko skompletują zamówienie. Dzięki temu, przy pierwszej wizycie w aptece, trzymając ręku receptę, powita nas farmaceuta, który jest przygotowany i posiada zamówione przez nas leki.