Rodzice już od chwili przygotowywania pierwszej wyprawki dla dziecka, poprzez ubieranie noworodka i niemowlęcia, a później małego dziecka, przedszkolaka, ucznia i nastolatka, zawsze szukają oryginalnych, ładnych, a przy tym wytrzymałych ubrań. Mogą je znaleźć w ofercie fińskiej firmy Reima, zapewniającej wysokiej jakości ubrania funkcyjne. Są one nie do zdarcia i mogą być noszone przez wiele dzieci, bez straty na estetyce i trwałości. Co oferuje firma Reima dla swoich najmłodszych klientów?

O firmie

Fińska marka odzieży dziecięcej powstała w 1944 roku w Finlandii i szybko rozpoczęła się jej ekspansja na inne kraje Europy, Azji i Ameryki Północnej. Dziś obecna jest w 70 krajach na trzech kontynentach. Jak podkreślają właściciele, cały czas firma stara się odpowiadać na wyzwania i oczekiwania współczesnego rynku. Najwięcej sprzedaży netto dla przedsiębiorstwa Reima generują rynki zagraniczne. Największym z nich jest Rosja, a następnie Finlandia, Norwegia i Szwecja. Firma Reima weszła w 2016 roku na rynek kanadyjski, a w 2017 roku na rynek Stanów Zjednoczonych. Można spodziewać się, że w przyszłości także i tu będzie się prężnie rozwijać.
W samej Finlandii Reima zatrudnia około 120 pracowników, a na świecie – około 300 osób. Są to między innymi projektanci, którzy projektują stroje dla dzieci, zgodnie z filozofią prezentowaną przez firmę Reima.

Swoboda poruszania się

Ubrania marki Reima są przede wszystkim wygodne i podobają się dzieciom, niezależnie od wieku. Firma stawia na oryginalne wzornictwo i idzie z duchem czasu. Od samego początku powstania skupia się na oferowaniu młodym klientom wygodnych ubrań, które zapewnią swobodę zabawy w każdych okolicznościach. Dzięki kurtkom, spodniom czy innym elementom garderoby ze sklepów z odzieżą dziecięcą marki Reima, można bawić się na dworze niezależnie od pogody, a odzież nie będzie krępowała swobody dziecka. Nie będzie problemu z zabawą na sankach czy łyżwach, stawianiem pierwszych kroków w narciarstwie czy z organizacją bitwy na śnieżki.

Reima oferuje również ubrania na inne pory roku niż zima. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują ubrania na lato, które chronią ciało dziecka przed szkodliwym wpływem nadmiernego promieniowania słonecznego. To bardzo ważne, aby nasze pociechy były dobrze chronione przed słońcem, a z drugiej strony mogły korzystać z dobroczynnych właściwości jego promieni. Dzięki niemu w skórze człowieka wytwarzana jest bowiem bezcenna witamina D, wpływająca na stopień wchłanialności wapnia i przyczyniająca się do zdrowego rozrostu kośćca.

Pogoda nie jest problemem

Niezależnie od tego, czy sypie śnieg, pada deszcz, czy świeci słońce, ani bez względu na temperaturę, dzieci mogą wiele zyskać z przebywania regularnie na świeżym powietrzu. Rodzice powinni jedynie zadbać o to, aby ubrać je stosownie do panującej aury. W ubraniach Reima nie będzie to żadnym problemem, ponieważ szyte są z materiałów ReimaProof. Są to materiały nieprzemakalne, ale świetnie odprowadzające wilgoć z ciała. Będą wiatroszczelne i nie będą przepuszczały szkodliwego promieniowania słonecznego. Ich cechą charakterystyczną jest to, że są trwałe i solidne.

Dlaczego warto wybrać ubrania Reima?

Szerokość asortymentu ubrań dziecięcych marki Reima, ich wytrzymałość, solidność i wysoka funkcjonalność sprawiają, że zakup odzieży tej fińskiej marki okaże się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Spełni ona wszystkie oczekiwania zarówno rodziców, jak i ich pociech. Ubrania Reima dla noworodków, dzieci młodszych i starszych zawsze są wygodne, solidne trwałe i innowacyjne. Pomimo upływającego czasu nie tracą nic ze swojej odporności na negatywny wpływ czynników zewnętrznych.