Podstawową funkcją zegarka jest odmierzanie czasu. Współczesne zegarki maja jednak wiele dodatkowych funkcji, przestały więc być jedynie czasomierzami. Zmienił się także ich wygląd. Dzisiaj bardzo często (szczególnie damskie) przypominają małe dzieła sztuki, świetnie więc uzupełniają,a nawet zastępują nawet najbardziej szykowną biżuterię. Coraz częściej Polacy wybierają nie tylko modne zegarki, ale także te pochodzące od renomowanych producentów. Polki szczególnie chętnie wybierają zegarki marki Giacomo Design. Firma jest młoda, a więc nie jest znana jeszcze większemu gronu klientek. Można jednak zauważyć, że popularność produktów z kogo Giacomo Design systematycznie rośnie. To zasługa nie tylko niepowtarzalnego wyglądu, ale także doskonałej jakości i unikalnych materiałów wykorzystanych do produkcji zegarków.

Zegarki dla Pań

Postęp techniki sprawił, że firma Giacomo Design zdecydowała się sięgnąć po dotychczas niespotykane w zegarkach materiały: drewno i ceramikę. Dzięki temu są tak chętnie wybierane przez Polski, które cenią szyk i elegancję. Wśród damskich zegarków nie brakuje modeli, które zdobią niewielkie kryształki. Modele te są bardzo delikatne, z powodzeniem mogą zastąpić wieczorową biżuterię. Dodają elegancji i klasy nawet najbardziej prostym stylizacjom. Są także modele z dodatkowymi funkcjami; przypadną do gustu tym paniom, które lubią modne gadżety. Damskie zegarki Giacomo Design – zarówno te drewniane, jak i ceramiczne – są bardzo kobiece. W zależności od modelu pasują do modnych strojów, wieczorowych kreacji, stylizacji casualowych.

Giacomo Design: najważniejsza jest jakość

Panie, które wybiorą zegarki marki Giacomo Design mogą być pewne, że na ich nadgarstkach znajdą się nie tylko zegarki wyróżniające się oryginalnym designem i nowatorskim materiałem, ale także bardzo wysoką jakością wykonania. Firma przykłada ogromną wagę nie tylko do wyglądu zegarków, ale także do mechanizmu. Sercem zegarków Giacomo Design jest japoński mechanizm kwarcowy, który sprawia, że mierzą one czas z niezwykłą dokładnością: nie spóźniają się, ale też nie przyspieszają. Wskazują idealnie dokładny czas. Ceramika zastosowana w damskich zegarkach Giacomo Design jest materiałem nie tylko niezwykle eleganckim, ale także bardzo trwałym, odpornym na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Także drewno zostało wybrane z niezwykłą starannością. Dzięki temu są odporne na uszkodzenia i trwałe. Firma sięgnęła między innymi po drewno bambusa. Jego jasny, słomkowy kolor idealnie komponuje się z urodą Polek.

Jak użytkować zegarki Giacomo Design?

Przede wszystkim musimy stosować się do zaleceń producenta i zdejmować zegarek przed kąpielą czy zmywaniem naczyń. Ale jest to chyba oczywiste. W odróżnieniu od klasycznych zegarków z tradycyjnych materiałów, zegarki Giacomo Design są wyjątkowo lekkie. Do tego są bardzo funkcjonalne. Mogą wskazywać nie tylko godzinę, ale także datę. Na kobiecej dłoni prezentują się idealnie. W zależności od gustu panie mogą wybrać zegarek na skórzanym pasku lub bransolecie.

Giacomo Design to marka, która niedawno pojawiła się na rynku zegarmistrzowskim. Dzięki zastosowaniu nowych rozwiązań bardzo szybko zaczęła podbijać polski rynek. Wykorzystanie do produkcji zegarków drewna i ceramiki okazało się bardzo trafionym pomysłem. Zegarki Giacomo Design wyróżniają się niezwykłym designem, wysoką jakością wykonania i dobrą ceną. Są idealne dla kobiet, którym zależy na podkreśleniu swojego charakteru i temperamentu. Są wykonane bardzo solidnie, będą długo służyć.